top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תverednevii

הטרנדים החמים ביותר לעיצוב הבית

בחודשים האחרונים אנחנו בעיצומה של מערבולת ענקית ולא יודעים לאן בדיוק הדברים הולכים. מערבולת של רגשות, החלטות חשובות ורצון לשנות ולהתחדש. בעידן החדש שנוצר, שבו המטבח הפך למסעדה, הסלון הפך למכון כושר ושולחן הקפה הפך למשרד שלנו, עלינו לעצור שניה, לקחת נשימה עמוקה ולחשוב איך אפשר להפוך את הבית שלנו למקום יותר ורסטילי, פונקציונלי וכמובן לשמור עליו הכי מעוצב שיש (כי בואו לא נשכח שלפעמים גם באים אורחים).

עולם עיצוב הפנים גם הוא נרתם למשימה, ומספק טרנדים חדשים שיעזרו לכם להרגיש הכי נח שיש במקום הכי "בטוח" שיש = הבית שלכם.

הנה הטרנדים המובילים בעולם העיצוב, שלבו כמה מהם או את כולם, לדירה מעודכנת ומרשימה:


1) עיצוב מינימליסטי – הקורונה לימדה אותנו איך לחיות רק עם הדברים שבאמת חשובים לנו. לקנות רהיטים איכותיים (שישמשו אותנו לטווח ארוך) ולהמעיט בפריטי סטיילינג שפחות חשובים לנו. למדנו לחשוב על מרחב ופתיחות שיאפשרו לאוויר לזרום לתוך הבית. כדאי לחשוב מהם הצרכים היומיומיים שלנו בדירה ולהשקיע בהם, למשל לפתוח את הקיר שבין המטבח לסלון ולתת את התחושה של Open space .2) צבעים – היום, יותר מהכל, חשוב לנו להיכנס לבית שנותן לנו הרגשה של calm and relaxed. חברת הצבעים Benjamin Moore הוציאה פלטת צבעים ניטרליים לשנת 2021, שמכילה מגוון צבעים הרמוניים שמשרים המון רוגע.

פלטת הצבעים לעיצוב תשתמש בגוונים של בז' כבסיס לעיצוב, כשמשם תוכלו להוסיף אביזרים בצבעים המשלימים.
3) פינות מעוגלות – אם תשימו לב לגב הכיסאות ולשולחנות רובם קיבלו גימור יותר מעוגל מאשר זווית ישרה. אומנם זהו לא טרנד חדש אבל בהחלט נותר טרנד חזק לשנת 2021. הרהיטים מקבלים פינות עדינות ומעוגלות יותר ופחות ישרות וחדות, כך שכל העיצוב נהיה יותר רך.
4) השראה מהטבע – השנה הזאת נתנה לנו גם להבין את חשיבות הטבע סביבנו ולחשוב כיצד נוכל להכניס

אלמנטים טבעיים לבית. זה יכול להיות בבחירת ריצוף טבעי כמו עץ או אבן, רהיטים מחומרים טבעיים ושילוב של בדים טבעיים כמו כותנה או פשתן. כיום קיימים מבחר של גמורים טבעיים כמו אריחים שהם מחומרים טבעיים ובעלי תו תקן "GREEN" של אירופה, ובנוסף צבעים מיוחדים לקירות עם תקן מיוחד (שמתאים למשל לחולי אסטמה) אשר מבודדים טרמית את הבית.5) גינת הבית – ככל שאנחנו נשארים יותר בבית יש לנו את הרצון להתחבר לטבע ולחוץ. ואכן, יותר ויותר אנשים התחברו בשנה האחרונה לגידול צמחים בבית, כחלק מהכנסת הטבע פנימה לדירה. בקרב קבוצות שונות זה כבר הפך למשהו מעבר לתחביב, כשבחו"ל למשל התחום כבר קיבל שמות כמו: Plant Parentingאו Urban Planting. ניתן למצוא דוגמאות של הכנסת "פטיו" אל תוך הבית או הוספת קירות שלמים של צמחיה. זה לא באמת משנה איך אתם תכניסו את הירוק הביתה, העיקר שתעשו משהו שייתן לכם הרגשה טובה ונעימה בבית.
לסיכום, בימים אלו שהבית שלנו הפך ל"מקום הבילוי" שלנו כדאי לנו לבחון דרכים נוספות שבהן נוכל להפוך אותו למקום שיהיה פרקטי ופונקציונלי, ישלב המון רוגע, ועם זאת יהיה גם מלא בסטייל וחדשנות.


אם אתם חושבים לשפץ או לעצב את הדירה שלכם וצריכים יעוץ והכוונה - התקשרו לפגישת ייעוץ ללא עלות.


ורד דרור נביאי – מעצבת פנים

052-555-618589 צפיות0 תגובות

Opmerkingen


bottom of page